26 lipca 2024

Drodzy Koleżanki i Koledzy, Szczęść Boże.

W związku z otrzymaną informacją, dotyczącą redukcji zatrudnienia w PGG S.A. pragniemy Was poinformować, że NSZZ "Solidarność" działając w grupie największych reprezentatywnych Central Związkowych będzie podejmowała działania w celu weryfikacji planów Zarządu PGG S.A związanych z redukcją zatrudnienia w naszej firmie.

Reprezentanci wszystkich najważniejszych central związków zawodowych, w tym NSZZ Solidarność Pracowników Centrali, w najbliższym okresie przeprowadzi szereg spotkań z Zarządem PGG S.A. w tej sprawie, w wyniku których zostanie wypracowane rozwiązanie jak najmniej dotkliwe dla naszych pracowników.

Następne spotkanie odbędzie się 12 sierpnia br., gdzie poddane zostaną pod dyskusję propozycje Pracodawcy w celu opracowania wspólnego projektu porozumienia.

Nie obawiajcie się - nic o nas bez nas...

Związek NSZZ Solidarność Pracowników Centrali gwarantuje Ci pomoc i bezpieczeństwo oraz opiekę prawną w przypadku wszystkich problemów wynikających z decyzji Zarządu PGG S.A.

Pismo dotyczące zwolnień grupowych pdf.

Przewodniczący NSZZ "Solidarność"

Marek Szczepanik.