04 marca 2024

Dlaczego warto być członkiem NSZZ „SOLIDARNOŚĆ szczególnie w Centrali PGG S.A.

Związek zawodowy NSZZ „Solidarność” Pracowników Centrali jest organizacją pracowników, którzy organizują się, by zbudować siłę mogącą spowodować poprawę warunków pracy.

Im więcej pracowników należy do naszego związku, tym większą stanowią siłę wobec pracodawcy, z którym będą prowadzić rozmowy!

„Solidarność” to piękna historia, która kojarzy się z wolnością i sprawiedliwością.

„Solidarność” to też największy związek zawodowy działający w Polsce, a w większości siła.

W „Solidarności” łatwiej bronić się przed pracodawcami łamiącymi prawa pracownicze, łatwiej walczyć o godziwe warunki pracy oraz płacy czy równe traktowanie.

Tutaj możemy pomagać innym i możemy prosić o pomoc, kiedy jej potrzebujemy. Tutaj można pomagać innym i prosić o pomoc w sprawach indywidualnych.

Związek daje możliwość pracy w zespole, buduje zaufanie, poprawia stosunki międzyludzkie a także wzbudza w jednostkach uczucia jedności, otuchy, ochrony i wsparcia, –  człowiek nie czuje się sam, a indywidualny problem staje się problemem innych. Jest prawnym reprezentantem interesu związku i jego członków.

Mając w pomięci sytuację z ostatnich dni panującą w naszej firmie PAMIĘTAJ!

• Nie jesteś sam, jeśli masz problemy w pracy.
  • Działając w NSZZ „Solidarność” masz większą szansę na wynegocjowanie wyższych płac i lepszych warunków pracy.
  • Zyskujesz pomoc w przypadku niesprawiedliwego traktowania, dyskryminacji, przemocy.
  • Korzystasz z pomocy prawników i związkowych ekspertów.
  • Jesteś aktywny i możesz pomagać innym.

W najbliższym czasie zapraszamy do naszego biura zlokalizowanego w budynku B w pokoju nr 20 Centrali PGG S.A

Przewodniczący  NSZZ „Solidarność"

Do pobrania:

1. Dlaczego warto być członkiem NSZZ „SOLIDARNOŚĆ szczególnie w Centrali PGG S.A.

2. Karta członkowska

3. Wniosek o wydanie legitymacji elektronicznej