05 maja 2024

Spotkanie Zarządu PGG S.A. z pięcioma największymi centralami związkowymi.

W ubiegłym tygodniu na spotkaniu Zarządu PGG S.A. z pięcioma największymi centralami związkowymi funkcjonującymi w PGG S.A. przedstawiono kierunek rozwoju spółki, na który składają się następujące działania.

Wprowadzenie korekt w planach techniczno-ekonomicznych we wszystkich Oddziałach PGG S.A. i dostosowanie planów do zmniejszonego zapotrzebowania na paliwa węglowe.
Wprowadzenie nowych schematów organizacyjnych we wszystkich Oddziałach PGG S.A. i Spółkach zależnych, a w konsekwencji etatyzacja, obejmująca ilościowo-jakościowe normowanie zatrudnienia.
W pierwszej kolejności zmiany te obejmą Biuro Zarządu PGG S.A.(Centrala).
Wprowadzenie, od stycznia 2025 roku, ujednoliconego regulaminu wynagrodzeń, we wszystkich Oddziałach PGG S.A. i na wszystkich stanowiskach pracy.

O następnych wprowadzanych zamianach informował będę na bieżąco.

NSZZ "Solidarność"
Pracownik Central.