29 lutego 2024

Pilne: manifestacja w Warszawie 6 marca

W dniu 28.02.2024 o 14:42, Zarząd Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ Solidarność pisze:

Koleżanki i Koledzy,

28 lutego odbyło się spotkanie władz NSZZ „Solidarność” oraz NSZZ „Solidarność” Rolników Indywidualnych. W jego trakcie zapadła decyzja o wsparciu przez nasz związek rolniczego protestu, który odbędzie się 6 marca o godzinie 11.00 w Warszawie.

Naszym wspólnym postulatem jest sprzeciw wobec tzw. Zielonego Ładu, który stanowi ogromne zagrożenie zarówno dla polskiego rolnictwa, jak i innych gałęzi gospodarki oraz poziomu życia całego społeczeństwa.

Zdając sobie sprawę, że czasu na przygotowania jest bardzo niewiele, proszę o maksymalną mobilizację i jak najliczniejszy udział w akcji protestacyjnej.

Szczegółowe informacje dotyczące kwestii organizacyjnych zostaną przesłane jutro tj. 29 lutego.

Ze związkowym pozdrowieniem,

Piotr Nowak

zastępca przewodniczącego Zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „Solidarność

Do pobrania : ulotkę dotycząca manifestacji 6 marca.